Блогер розповів, чому серіал “Чорнобиль” – відмінна візуалізація СССР

Серіал “Чорнобиль”, за словами відомого блогера Антона Ходзи, яскраво відображує ставлення державного апарату СССР до звичайних, простих людей. Далі розповість lutsk-trend, з посиланням на Facebook сторінку блогера. 

За словами Антона, цей серіал може стати потужним щеплення для людей від симпатій до радянських часів. Адже, у стрічці ретельно демонструється, як тодішня влада уникала відповідальності за низку жахливих подій, також, допомагає зрозуміти неминучість і безвихідь чорнобильської трагедії.

Блогер Антон Ходза зауважив, що у нього неабиякий гнів викликають масштаби цієї катастрофи, а також люди, які не наближались ближче ніж на 500 кілометрів до реактора, не брали участь у ліквідації, однак з 1990 року мають статус ліквідаторів.

Адже, ті люди, які були реальними ліквідаторами на Чорнобильській АЕС втратили не лише своє здоров’я повністю, але й життя. 

Власне, серіал “Чорнобиль” яскраво показує усю масштабність цієї трагедії, яка може мати наслідки ще дуже багато століть. Адже, сотні хоробрих людей віддали своє життя, аби ліквідували цю катастрофу та не допустити жахливих наслідків для усього світу. Втім, навіть враховуючи усі старання ліквідаторів, наслідки трагедії відчувають на собі чимало українців. Серіал знятий на реальних подіях аварії на Чорнобильській АЕС 1986 року. Він відтворює усі події у найменших деталях. На сьогодні вийшло лише 4 серії першого сезону, однак, стрічка вже призвела неабиякий фурор серед глядачів. 

Слід зауважити, що серіал “Чорнобиль” створений каналом НВО за підтримки британської телевізійної мережі Sky, яка також створила серіал “Гра Престолів”. Прем’єра показу відбулася 6 травня 2019 року.

 

Comments

.,.,.,.