Де можна зробити переклад документів?

З огляду на сучасні реалії глобального світу, однією з найбільш затребуваних послуг бюро перекладів є переклад документів. І, як правило, для переїзду на постійне місце проживання, влаштування на роботу або вступу на навчання, знадобиться нотаріальний переклад. Дана послуга передбачає зміну мови з точним перенесенням сенсу і структури оригіналу документа, а також засвідчення в уповноваженого юриста.

Особливості

Якщо в тексті є помилки, закреслення, помарки, або інші дефекти, що заважають безперешкодно прочитати вміст, то нотаріус не буде візувати його.

Ви вирішили заощадити, і, не маючи диплома лінгвіста перевести документ за допомогою онлайн-сервісу, згадавши шкільну програму, і потім завірити готовий документ у юриста? Нічого не вийде! Тільки дипломований фахівець має право братися за офіційні папери.

Нотаріально завірений переклад являє собою документ, який включає:

 • Документ, перекладений на потрібну мову.
 • Підпис виконавця.
 • Підтверджуючий друк і підпис нотаріуса.

Залежно від висунутих інстанцією умов, посвідчувальний підпис юриста може бути двох типів.

Перший – просте засвідчення підпису професійного перекладача. Цей варіант підходить у тому випадку, якщо переклад подається разом з оригінальною документацією.

Другий – засвідчення підпису і засвідчення справжності копії оригінальної паперу. У цьому випадку не тільки завіряється підпис виконавця, але ще і відповідність копії оригіналу.

Де замовити переклад документів з засвідченням у нотаріуса?

Не всі люди розуміють, що взагалі таке нотаріальний переклад. І лише коли людина стикається з необхідністю, вона починає розбиратися в цьому питанні, і це нормально.

Щоб не витрачати час на пошуки інформації, фахівця-фрілансера або сумлінного бюро перекладів, просто переходьте за посиланням: https://perevod.agency/perevod-dokumentov/, отримуйте кваліфіковану консультацію від привітного менеджера, і замовляйте послугу за адекватною ціною. Крім того, що у нас ви зможете отримати переклад найвищої якості, в штаті є нотаріус, готовий в будь-який момент завізувати документ.

Потрібен апостиль або консульська легалізація, а вільного часу зовсім немає? Наш уповноважений співробітник з досвідом, швидко пройде всі кабінети, і вирішить бюрократичні питання в максимально короткі терміни.

Найпоширеніші документи для юридичних і фізичних осіб

Ми працюємо з усіма видами документації, як для компаній, так і для фізичних осіб. Найбільш часто на сайті https://perevod.agency/ замовляють переклад:

 1. Контрактів і договорів.
 2. Різного роду довідок.
 3. Установчих паперів підприємства.
 4. Трудової документації.
 5. Тендерних паперів, комерційних пропозицій.
 6. Дипломів та атестатів.
 7. Різних свідоцтв (про народження, смерть, шлюб, і т.д.).
 8. Паспорта, посвідчення водія, іншої документації, яка підтверджує особистість.

Comments

.,.,.,.