Топ-10 українських зірок, які принципово відмовилися від виступів у Росії

На тих, хто втомився читати про музикантів, які зрадливо їздять з гастролями  на терени країни-агресора, очікує порція хороших новин. Про те, хто з українських зірок є справжнім патріотом та носить у серці гідність, принципи та любов до Батьківщини, розповість lutsk-trend з посиланням на Радіо МАКСИМУМ.

Onuka

Фронтвумен гурту Ната Жижченко зазначає, що Onuka має багато шанувальників на території Росії, проте їздити туди не буде до тих пір, поки ситуація в Україні не владнається.

The Hardkiss

Вокалістка гурту Юлія Саніна розповідає, що рішення відмовитися від концертів у Росії всі учасники колективу прийняли одноголосно. Таке рішення стосується не тільки виступів на телепрограмах, а й корпоративів. За словами співачки, такий вибір був серйозним кроком, адже в плані бізнесу на території РФ справді водяться великі гроші.

Анастасія Приходько

Співачка стала популярною після участі в російській «Фабриці зірок» й довгий час проживала на теренах Росії. Проте, від самого початку війни вона розірвала усі зв’язки із окупантом й стверджує, що за «будь-які» гроші не погодилася б виступати у них. Також Настя стверджує, що не поважає зірок, які продають свою Батьківщину за рублі.

Бумбокс

Лідер гурту Андрій Хливнюк заявляє, що, не дивлячись на величезну кількість фанатів на території Росії, вони виступати там до закінчення війни на будуть. На думку гурту, є речі набагато важливіші за славу.

Тіна Кароль

Співачка ділиться, що змогла поставити національні інтереси вище власних, адже вона любить свою країну. За рік їй вдалося дати в Україні 97 концертів, тому Тіна Кароль не збирається прогинатися під мінливий світ та іншу країну.

Океан Ельзи

Від початку війни гурт скасував усі концерти на території північного сусіда, після чого ті назвали Океанів націоналістами. Вакарчук зазначає, що гурт сумує за своїми прихильниками, все ж вони  мають змогу приїздити на концерти до України.

Продовження читайте тут 

Comments

.,.,.,.