Топ-10 українських зірок, які принципово відмовилися від виступів у Росії (продовження)

Продовження. Повернутися до початку статті

KOZAK SYSTEM

Український гурт на чолі з його лідером Іваном Леньо є прикладом для багатьох вітчизняних співаків та бендів. З того моменту, коли війна тільки почалася, колектив не лише не гастролює російськими містами, а й випускає антиросійські композиції. Фронтмен гурту акцентує увагу на тому, що на руках росіян знаходиться кров наших братів. Він наголошує, що виступати в країні, яка воює з твоїм народом не можна. Також Леньо додає, що навіть через кілька років у них навряд чи з’явиться бажання там грати.

СКАЙ

Очільник гурту Олег Собчук зазначає, що колектив поїде до Росії лише тоді, коли в нашій країні настане мир. За його словами, вони погодяться давати концерти лиш тоді, коли до влади прийдуть адекватні люди натомість путінському режиму. Хлопець додає, що творчість мусить бути без кордонів, адже мудрі та хороші люди не повинні страждати через політичні непорозуміння, проте, така ситуація, на жаль, складається.

Тартак

Гурт Сашка Положинського чи не єдиний, що навіть до початку політичних конфліктів не давав концертів на території РФ. Сашко ділиться думкою про те, що йому важко оцінювати інших музикантів, які все ж таки їздять на концерти до цієї країни, адже він сам ніколи цього не робив. Співак засуджує антиукраїнські виступи, концерти з антиукраїнським духом та виступи у Кремлівському палаці.

Антитіла

Шість років тому цей гурт прославився на теренах Росії, саме там їх запрошували на фестивалі, а їхні пісні займали лідируючі позиції в місцевих чартах. Лідер гурту Тарас Тополя раніше мріяв про таке, проте після анексії Криму вагань не було. Якраз на літо 2014 року планувався фестиваль «Нашествие» та фронтмен зізнається, що вибір був очевидним, гурт навіть не роздумував над тим чи їхати туди.

Звісно, що це не остаточний список музикантів, які відмовилися від концертів на території країни-окупанта. Маємо надію, що таких патріотів з часом стане ще більше, а ті, хто обрав рублі, почнуть на них рівнятися.

Comments

.,.,.,.