“Слуга Народу-3”: деталі сюжету та дата прем’єри

Прем’єра серіалу відбудеться 27 березня, у середу, о 20:45. Слід зазначити, що цей політичний серіал користується неабиякою популярністю серед українських телеглядачів. Зараз же, до виходу на екрани готують вже третій сезон “Слуги Народу”. Втім, поки не відомо, скільки серій заплановано на третій сезон. Більше про новини кіно lutsk-trend

Сюжет цього комедійного серіалу заключається у тому, що звичайний, шкільний вчитель Василь Голобородько стає президентом. Саме цього головного героя й грає Володимир Зеленський – кандидат у президенти. 

Відтак, автори серіалу акцентують увагу на тому, що звичайна людина, яка живе побутовими проблемами, без дорогих авто, будинків та охорони введе в країні кардинальні зміни, які призведуть до кращого. Втім, президент Голобородько зустрічається з корупцією та старою системою. Зіткнувшись із рядом проблем, Василь Голобородько береться за нелегку справу – вводить кардинальні зміни. 

Мережею вже давно шириться трейлер до третього сезону політичного серіалу “Слуга Народу”, він зібрав вже чимало прихильників. Отож, на офіційній сторінці нещодавно з’явилась інформація щодо прем’єри цього серіалу і вона відбудеться в ефірі телеканалу 1+1, 27 березня, у середу, о 20:45.

До слова, перша серія комедійного серіалу вийшла на екрани в 2015 році. У серіалі “Слуга народу” зіграли актори “Студії “Квартал 95” і відомі українські артисти. У листопаді 2017 вийшла остання 24-та серія другого сезону.

Втім, достеменно не відомо, чи пов’язує свою політичну кар’єру актор Володимир Зеленський з цим серіалом, але у свідомості людей, він скоріш за все, постає у образі “Голобородька”. 

До слова, раніше ми розповідали про список найкращих фільмів, які вийдуть у 2019 році. А також, про те, що Зеленський оголосив про завершення зйомок телесеріалу “Слуга Народу”.

Comments

.,.,.,.