Зеленський повідомив про завершення зйомок серіалу “Слуга Народу”

Артист, продюсер та кандидат у Президенти України Володимир Зеленський оголосив про завершення зйомок серіалу “Слуга Народу”. Про це артист написав на власній сторінці у соціальній мережі Facebook. Далі розповість lutsk-trend

Відтак, Володимир Зеленський написав: «Закінчили знімати «Слугу» сьогодні опівночі… всіх вітаю…». Також, артист додав, що не очікував такої реакції від людей. Адже, з його слів, моральні цінності, виражені художньою мовою у фільмі, стали надто близькими та гострими для людей. 

Кандидат у президенти також подякував у власному дописі усім причетним до серіалу, написавши: “Я вдячний всім, хто створював «Слугу» і був поруч… ви молодці… ви зробили дуже багато… Льоша forever! Квартал forever! Україна forever!”

Втім, не обійшлось і без політичних натяків. Адже, артист підсумував допис словами про те, що його команда – це, так звана, “нова страва” в складниках якої є лише порядність. Він написав, що обов’язково залучить досвідчених людей “за смаком” і доволі різко висловився під кінець допису: “без тельбухів обійдемось”. 

До слова, “Слуга Народа” – це український комедійний політичний серіал виробництва «Студії «Квартал 95». У центрі сюжету — історія шкільного вчителя Василя Голобородька (грає Володимир Зеленський), якого таємно знімають на відеокамеру, коли він лається, критикуючи владу. Згодом, це відео потрапляє на YouTube і набирає дуже велику кількість переглядів.

Відтак, головного героя серіалу Голобородька переконують зареєструватися на президентських виборах. Згодом, він перемагає та очолює державу. Далі події описують те, як простий учитель доводить країну до ладу.
Виходить цей серіал на телеканалі 1+1. Загалом, “Слуга Народу” налічує три сезони. 

Серіал став лауреатом кінопремії WorldFest Remi Award (категорія «Серіали»), World Media Festival (категорія «Розважальні телевізійні серіали»). У цьому році «Слуга народу» був нагороджений на міжнародних фестивалях в США, Німеччині та Південній Кореї.

Comments

.,.,.,.