Лучани матимуть змогу переглянути фільм разом із патрульною поліцією

14 березня 2019 року відбудеться кінопоказ фільму «Година пік» з подальшою дискусією. Участь в перегляді кінострічки візьмуть також представники патрульної поліції Волинської області. Далі про це розповість lutsk-trend за інформацією Район.Луцьк.

За словами організаторів показу, існує досить багато хороших фільмів, в яких демонструють роботу поліцейських, але цього разу захотіли показати жителям та гостям міста щось хороше й веселе, хоча й трохи відірване від реалій буття. Також організатори тішаться тим, що наші патрульні наділені хорошим почуттям гумору, і саме вони висловили бажання продемонструвати глядачам кінокартину з Джекі Чаном та Крісом Такером.

Фільм розповідає історію двох зовсім різних за характером поліціянтів, які ведуть розслідування. У Лос-Анджелесі викрадають маленьку дочку консула США й вимагають за її повернення великі гроші. Влада відправляє на пошуки дівчинки своїх кращих працівників, консул ж викликає з Гонконгу свого кращого поліціянта. Відразу між ними виникає багато суперечок та непорозумінь, проте, після притирки вони обоє беруться за справу серйозно.

Варто звернути увагу на те, що на перегляд стрічки є обмеження по віку 14+. Також варто зазначити, що проект «Lutsk night cinema» виступає за здоровий спосіб життя, відтак вхід на подію в нетверезому стані є забороненим, окрім того, заборона поширюється на внесення до закладу спиртних напоїв.

Вхід на захід безкоштовний, за бажання учасники можуть внести благодійні пожертви. Крім перегляду фільму, цікавих дискусій та позитивних емоцій, на глядачів у Луцьку чекатимуть й фізичні блага: чай, кава та смаколики.

Кінопоказ відбудеться о 19:00 у приміщенні Молодіжного центру «Youth Сфера», що знаходиться за адресою: вул. Винниченка 67, шостий поверх.

В рамках фестивалю «Нове українське кіно» 22 березня відбудеться наступний кінопоказ у цьому місяці.

Фото ілюстративне

Comments

.,.,.,.