Конкурс “Євробачення-2019” можуть перенести в іншу країну

Через конфлікт Ізраїлю з сектором Газа міжнародний пісенний конкурс “Євробачення-2019” можуть перенести до іншої країни. Про це пише “Контракти“. Далі розповість lutsk-trend.

У ЗМІ Ізраїлю активно розповсюджують інформацію про те, що такий варіант розвитку подій цілком можливий. А причиною цьому, слугує не надто приємний момент: нещодавно з сектора Газа випустили ракету, яка впала приблизно за 17 км від того місця, де проводитимуть пісенний міжнародний конкурс «Євробачення-2019». Звичайно, це занадто великий ризик, адже на цей конкурс їдуть меломани з усього світу, а значить, гостей буде надзвичайно багато. Чи варто наражати таку кількість людей на небезпеку? Обговорюють це питання у Європейському мовному союзі. 

Відтак, вони заявили, що активно стежать за ситуацією в країні і робитиме все можливе, щоб забезпечити безпеку гостей та учасників конкурсу. Перенести «Євробачення-2019» готові у випадку початку масштабної військової операції або війни. 

Нагадаємо, що пісенний конкурс “Євробачення-2019” відбудеться  вже 64-ий раз у травні цього року. Минулоріч у конкурсі перемогла ізраїльська співачка Нетта, отож, конкурс повинен відбутись у Тель-Авіві. У конкурсі візьмуть участь 41 країни, Болгарія та Україна відмовились від участі вперше з 2015 року.

До слова, раніше ми розповідали про те, що українська співачка MARUV, яка перемогла у Нацвідборі, відмовилась від участі у “Євробаченні-2019”. Згодом, організатори пісенного конкурсу заявили, що продаж квитків зупинено, через численні порушення. Також, слід зауважити, що скандальна MARUV відкрито наголосила на тому, що цьогоріч на конкурсі буде вболівати за російського співака Сергія Лазарєва.

Comments

.,.,.,.