Культова стрічка “Секс і місто” матиме продовження

Американські, популярні компанії Paramount Television і Anonymous Content оголосили про продовження зйомок культової стрічки «Секс і місто», яка розповідає про життя головної героїні Керрі Бредшоу та її близьких подруг. Про це розповідає lutsk-trend, з посиланням на 1+1.

Відомо, що за ключовий сюжет сценаристи візьмуть нові мемуари з серії — «Чи є ще секс у місті?». А от авторка Кендес Бушнелл представить книгу вже в кінці майбутнього літа.

Розповідають, що новий сезон серіалу буде подібний на попередні, але не менш цікавим та захоплюючим. Зокрема, в сюжеті яскраво розкриється звичайне життя 50-ти річних, самотніх жінок, які не втрачають жагу до невпенних розваг та цікавого життя. В деяких випадках, їх буденність значно цікавіше за звичне життя 20-ти річних дівчат. На цьому й режисери серіалу хочуть закцентувати увагу.

Відтак, авторка Кендес Бушнелл розповіла у своєму коментарі, що усі звикли бачити у людях 50-річного віку, пенсіонерів. Втім, з її слів, вони простоменше працювали, витрачали більше часу на хобі, проводили час з друзями, які, як і вони, переходили на більш неквапливий спосіб життя. Одним словом, просто дорослішали. На думку багатьох людей, у цьому віці жінки, до прикладу, не повинні були займатися спортом, запускати стартапи, займатися сексом з незнайомцями і починати все спочатку. Але саме такими є героїні нового сезону серіалу “Секс і місто”.

Авторка зазначає, що вона надзвичайно радіє тому, що має змогу передати всю складність їх реальності на сторінках книжки, а тепер і на екрані.

Слід зауважити, що достеменно не відомо, чи зазнає змін такий популярний акторський склад стрічки. Втім, режисери пообіцяли, що не розчарують шанувальників культового серіалу “Секс і місто”.

Comments

.,.,.,.